Яку найбільшу кількість однакових новорічних подарків можна зробити з340 горіхів, 260 шоколадок і

160 мандаринок? Допоможіть срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Тимергалиева Алеся.

Ответ:

40

Пошаговое объяснение:

треба числа 320, 280, 200 розкласти на прості множники

320=2*2*2*2*2*2*5

280=2*2*2*7x5

200=2х2х2х5х5

НСД=2*2*2*5=40