Заробітна плата Юрія 15000 грн у лютому всі 20 рабочих днів він користувався громадським

транспортом витрати Юрія в лютому на громадський транспорт склали 1/25 від зароботної плати скільки грошей за день витрачав Юрій на громадський паспорт?

Ответы на вопрос

Отвечает Голиков Дмитрий.

Ответ:

30 грн

Пошаговое объяснение:

Нам потрібно знайти 1/25 від 15000, щоб дізнатись скільки він витратив грошей за 20 робочих днів:

1) 15000 : 25 * 1 = 600 (грн) за 20 днів

Тепер нам потрібно знайти скільки він витрачав за 1 день:

2) 600 : 20 = 30 (грн) за 1 день

Відповідь: він платив за 1 день 30 грн