Розв'язати рівняння 48 - x = 42 : 6буд ласка допоможіть​


Ответы на вопрос

Отвечает Хан Рахат.

Ответ:

48-x=42:6

48-x=7

-x=7-48

-x=-41

x=41

Отвечает Токарев Алексей.

Ответ:

х = 41

Пошаговое объяснение:

48-х=7

-х=7-48

-х=-41

х=41

ще раджу додаток ( Photomath )