(плис делаю контрольную помогите) На шкільних спортивних змаганнях сергійко пробіг 1 км за 3 хв10

сек а андрійко пробіг 1 км за 3 хв 20 сек знайдіть швидкість кожного хлопчика у метрах за секунду на скільки швидкість сергійка більша за швидкість андрійка?

Ответы на вопрос

Отвечает Сагинбекова Данеля.

Відповідь:3 хв 5 с = 185 3 хв 10 с = 190 сскорость Сергея 1000/185 = 200/37 = 5 15/37скорость Андрея 1000/190 = 100/19 = 5 5/195 15/37 - 5 5/19 = 100/703 м/с

Покрокове пояснення: