На шкільних спортивних змаганнях Сергійко пробіг 1 км за З хв 5 с, а Андрійко пробіг 1 км за 3 хв

10 с Знайдіть швидкість кожного хлопчика (у метрах за секунду). На скільки швидкість Сергійка більша за швидкість Андрійка?

Ответы на вопрос

Отвечает Лешкевич Алина.

1км=1000 м

3хв. 5 с.=60*3+5=185 с - час Сергія

3 хв.10с.=60*3+10=190с. - час Андрія

V=S/t - швидкість

S - шлях

t - час

V=1000/185=5 75/185=5 15/37 м/с - швидкість Сергія

V=1000/190=5 50/190=5 5/19 м/с - швидкість Андрія

5 15/37 - 5 5/19=15/37 - 5/19=285/703-185/703=100/703 м/с - швидкість Сергія більша