артість квитків До Національного музею космонавтики ім С. п. корольова (М. Житомир) для дитини й

дорослого становить 80грн а для двох дорослих 100грн Скільки потрібно заплатити за один дорослий і два дитячі квитки до цього музею ​

Ответы на вопрос

Отвечает Васильев Илья.

Пошаговое объяснение:

1) 100 : 2 = 50 (грн) — ціна квитка для дорослого.

2) 80 — 50 = 30 (грн) — ціна квитка для дитини.

3) 50 + 30 • 2 = 50 + 60 = 110 (грн) — вартість куплених квитків.

Відповідь: 110 гривень.