Порівняйте дроби 1/6 і 1/5 срочно​


Ответы на вопрос

Отвечает Малышко Вова.

Відповідь:

1/6 < 1/5

ЯКЩО ЧИСЕЛЬНИКИ ОДНАКОВІ, БІЛЬШЕ БУДЕ ТОЙ ДРІБ, ДЕ ЗНАМЕННИК МЕНШЕ.

Отвечает Куприянова Лиза.

Ответ:

\frac{1}{6} < \frac{1}{5}

Пошаговое объяснение:

\frac{1}{6} = 0.16666666666      \frac{1}{5} = 0.2