У ідальню привезли мішок картоплі масою 35 кг Першого дня втратили сьому частину всієї картоплі, а

другого дня - п'яту частину скільки кілограмів картоплі залишилось

Ответы на вопрос

Отвечает Дейнега Алёна.

Ответ:

35/7=5 кг (втратили першого дня)

35-7=28 кг (залишилося)

28/5=5,6 кг (втратили 2 дня)

28-5,6=22,4 кг

Відповідь 24 кг