Що більше: квадрат суми чисел 22 і 13 чи сума їх квадратів? На скільки?даю 10 балов​ чим швидше


Ответы на вопрос

Отвечает Петраченков Илья.

Квадрат суми: (22+13)^2=22^2+2*22*13+13^2

Сума квадратів: 22^2+13^2

Таким чином, бачимо, що квадрат суми цих чисел більше, ніж їх сума квадратів на 2*22*13=572