Записати дріб 3/8 дробом із знаменником 32 ​


Ответы на вопрос

Отвечает Литвинко Анастасия.

Відповідь:

3/8 = 12/32

Покрокове пояснення:

Для того, щоб подати цей дріб зы знаменником 32 треба:

  • знайти додатковий множник
  • помножити чисельник на додатковий множник
  • отримати дріб зі знаменником 32

1) 32:8=4 (додатковий множник)

2) 3*4=12 (отриманний чисельник)

Наш дріб:

12/32