В першому ящику яблук вдвічі менше, ніж у другому. Якщо в перший з другого перекласти 8кг яблук,

то в обох ящикахстане порівну. Скільки яблук в кожному ящику було спочатку?Пж зробіть з цього рівняння та виріште його​

Ответы на вопрос

Отвечает Прокопенко Максим.

Ответ:

у першому ящику 16 кг, у другому 32 кг

Пошаговое объяснение:

x кг у першому ящику

2х кг у другому

коли переклали яблука, вийшло

2х - 8 = х + 8

2х - х = 8 + 8

х = 16

Отже, у першому ящику 16 кг, у другому 2*16 = 32 кг.