(3) Одна помпа накачує 72 л води за 6 с. Скільки літрів води накачають дві помпи за 3 с, працюючи

разом з однако- вою продуктивністю? pinky​
0 1

Ответы на вопрос

Отвечает Гилев Руслан.

Ответ:

72 літри

Пошаговое объяснение:

Розв'язання

1) 72:6=12(л)- накачує перша помпа за 1 секунду

2) 12•3=36(л)- накачує помпа за 3 секунди

3) 36•2=72(л) накачують дві помпи за 3 секунди

Відповідь: за 3 секунди дві помпи накачують 72 л води.