Щохвилини перший насос накачує 9л.води а другий 12.л.Ск.літрів води накачають обидва насоси за 3

хв.разом?

Ответы на вопрос

Отвечает Свищёва Настя.
1)9*3=27
2)12*3=36
3)27+36=63
Думаю так.
Отвечает Понамарёв Артём.
9*3+12*3=63(л)- разом за 3 хвилини Відповідь: 63 л