один насос накачує 640 відер води за 8 хв, а другий- 420 відер води за 6 хв. Скількивідер води

накачають обидва насоси за хвилину?

Ответы на вопрос

Отвечает Кадуцкий Никита.

640:8=80-1 насос

420:6=70-2насос

Отвечает Южаков Константин.
Перший за хвилину - 640/8=80
Другий- 420/6=70
Обидва за хвилину - 80+70=150