Знайдіть значення виразу 8/25:3 1/5:1 1/4 Допоможіть як виконати!!???


Ответы на вопрос

Отвечает Зиновьева Алёна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

8/25:3 = 8/25 × 1/3 = 8/75

1/5:1 1/4 = 1/5 ÷ 5/4 = 1/5 × 4/5 = 4 /25, 0,16