Яку масу гарячої води при температурі 80ºС потрібно долити у посудину, де знаходиться 24 кг

холодноï води при температурi 10ºС, щоб пiсля теплообміну встановилась температура 40°с?

Ответы на вопрос

Отвечает Гребенчук Іра.

Ответ:

Объяснение:

40 = 24*10 + 80*х / 24+ х

960 +40 х = 240 +80 х

720 = 40 х

х = 18 кг