Практикант за 5 год роботивиготовив 45 розеток ,а майстер за 1 год виготовляє на 3 розетки більше .

Скільки розеток виготовляє практиканті майстер 8 год якщо будуть працювати разом

Ответы на вопрос

Отвечает Онищак Макс.

Відповідь:168 шт

Покрокове пояснення:

45/5=9 виготовив практикант за 1 годину

9+3=12 виготовив майстер за 1 годину

12+9=21 виготовили разом за 1 годину

21*8=168 виготовили разом за 8 годин