Частка числа 18 та різниці чисел 8 і 5; Частка добутку чисел 14 і 8 та числа 28; Добуток різниці

та суми чисел 21 і 9;

Ответы на вопрос

Отвечает Шаваринська Валерія.

Пошаговое объяснение:

1) 18:(8-5)=18:3=6

2) (14×8):28=112:28=4

3)(21-9)×(21+9)=12×30=360