Помогите решить задачу: Легковий автомобіль був у дорозі 3 години, а вантажiвка 4 години,

рухаючись із швидкісто 60 км/год. На скільки кілометрів більше проїхав легковик, якщо його швидкість 100 км /год ?

Ответы на вопрос

Отвечает Ноябрёва Даша.

Ответ:

На 60 км

Пошаговое объяснение:

s=t*v

s1(легкового автомобіля)=3*100=300км.

s2(вантажівки)=4*60=240км.

s=s1-s2=300-240=60км