Продавець мав продати 27 тюльпанів, з них 2/9 були жовтого кольору. Скільки всього було жовтих

тюльпанів у продавця?

Ответы на вопрос

Отвечает Тимкова Маша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Складемо пропорцію:

27 тюльпанів    - 1

х жовтих           - 2/9

х = 27 * 2/9 = 27 : 9 * 2 = 6 жовтих тюльпанів у продавця