.. Марк i Марічка мили тарілки. Марк мив 6 хв щохвилини вимиваючи по три тарілки, а Ма- річка мила

5 хв щохвилини вимиваючи по 4 тарілки. Скільки тарiлок дiти помили разом?​

Ответы на вопрос

Отвечает Берген Анатолий.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Отвечает Мельников Вова.

Ответ:

38 тарелок

Пошаговое объяснение:

Марк мыл- 6×3=18(т.)

Мария мыла - 5×4=20(т)

всего -18+20=38(и)