Знайди число, 2/3 якого дорівнює 48 даю 20 балов памагіте!​


Ответы на вопрос

Отвечает Салова Настя.

Ответ:72

Пошаговое объяснение:

48/2*3=

48/2=24

24*3=72

Якщо тобі дійсно допомогла моя відповідь, то відзнач будь ласка як "Краща відповідь"