3 блокноти дорожчі за 2 альбоми для малювання на 3 грн. 60 к. Скільки коштує один альбом для

малювання, якщо ціна блокнота - 8 грн. 20 к.

Ответы на вопрос

Отвечает Харитонов Макс.

1) 8,20 • 3 =24,60(грн)-ціна 3 блокнотів

2) 24,60 - 3,60=21(грн)-ціна двох альбомів для малювання

3)21 : 2 =10,5(грн)-ціна одного альбому для малювання

Відповідь: Один альбом для малювання коштує 10 гривень і 5 копійок

Отвечает Герасимов Илья.

Ответ:1 альбом 10 грн 50 к

Пошаговое объяснение:

3*820=2460(к)

2460-360=2100

2100/2=1050

1050=10грн 50 к