Знайдіть значення функції f(x) = x + 3 в точці хо= -16.А) 7; Б) 1; В) -1; Г)5.​


Ответы на вопрос

Отвечает Пономарева Аня.

Ответ:

-13

Пошаговое объяснение:

f(x) = x + 3 в точці хо= -16.

f(-16) = -16 + 3=  -13.