Господарка купила 3 кг яблук по ціні 4 грн за кілограм. Наступного дня ціни на яблука в цьому

магазині були знижені на 20%, і госпо дарка купила ще 5 кг яблук. Яка середня ціна куплених господаркою яблук?

Ответы на вопрос

Отвечает Грановская Арина.

Ответ:

средняя стоимость  за кг 3,6кг/грн

28,8 грн она заплатила за 8кг яблок

Пошаговое объяснение:

4грн - 100%

х грн - 20%

х=4%100*20= 0,8

4-0,8=3,2 - по новой цене

(4+3,2):2=3,6

(3+5)*3,6=28,8грн