3.Периметр трикутника дорівнює 60 дм, а довжини сторін відносяться я 6 : 5 : 4 . Знайди довжини

сторін трикутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Ленчевская Дарья.

Ответ:

нехай х-коефіцієнт пропорційності. тоді перша сторона-6х, друга сторона-5х, третя сторона-4х.

складемо рівняння.

6х+5х+4х=60 дм

15х=60

х=60:15

х=4 дм

тоді перша сторона-6*4=24 дм; друга сторона-5*4=20 дм, третя сторона-4*4=16 дм.

Відповідь: 24, 20, 16 дм.

Пошаговое объяснение:

Отвечает Ли Артём.

Відповідь на фото. Хай щастить