Периметр трикутника =50 см,а довжини його сторін відносяться як 6:9:10.Знайди довжини сторін

трикутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Артюхова Оля.

Відповідь:

12; 18; 20

Покрокове пояснення:

1)6+9+10=25

2)50:25=2

3)6*2=12

4)9*2=18

5)10*2=20