72* 11/15= Срочно! Пожалуйста!


Ответы на вопрос

Отвечает Омарова Адина.

Ответ:52 4/5

Пошаговое объяснение:

72*11/15=24*11/5=24/1*11/5\frac{24*11}{1*5}=264/5=52 4/5

Якщо тобі дійсно допомогла моя відповідь, то відзнач будь ласка як "Краща відповідь"

Отвечает Dauylbai Nurbolat.

Ответ:

Пошаговое объяснение: