зошиті. 1. Визнач, скiльки вiдсоткiв становить: а) 28 вiд 35; б) 84 вiд 35; B) 12,25 вiд 8,75; г)

50 вiд 62,5. ДАЮ 100 БАЛОВ

Ответы на вопрос

Отвечает Коваленко Анна.

Пошаговое объяснение:

а) (28 : 35) * 100% = 0,8 * 100% = 80%

б) (84 : 35) * 100% = 2,4 * 100% = 240%

в) (12,25 : 8,75) * 100% = 1,4 * 100% = 140%

г) (50 : 62,5) * 100% = 0,8 * 100% = 80%