Чому дорівнює корінь рівняння (х + 123) + 128 = 590​


Ответы на вопрос

Отвечает Суслов Даниил.

Відповідь:

х =339

Покрокове пояснення:

(х + 123) + 128 = 590​

х + 123 + 128 = 590

Обчислюємо

х + 251 = 590

Переносимо

х = 590 - 251

Обчислюємо

х = 339