У пакеті є 28 фруктів, 0,75 яких становлять яблука, а решта — груші. Скільки груш є в пакеті?


Ответы на вопрос

Отвечает Лугинин Никита.

Всього-28 фруктив

яблука-0,75 вид всього

груши-?

Розв'язання

28/100*25=7(фр.)

Відповідь-7 фруктів становлять груші.

Отметь лучшим пожалуйста!

Отвечает Котик Максим.

Відповідь:

0,25 або 28/100*25=7

Покрокове пояснення: