Одна сторона трикутника на 2см менша за другу сторону і на 5 см менша за третю сторону. Периметр

трикутника дорівнює 37см. Знайти всі сторони трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Усов Илья.

Ответ:

10 см, 12 см, 15 см

Пошаговое объяснение:

Нехай 1 сторона = х, тоді 2 сторона = х + 2, а 3 сторона = х + 5

Враховуючи умову задачі, запишемо рівняння

х + х + 2 + х + 5 = 37

3х + 7 = 37

3х = 37 - 7

3х = 30

х = 30 : 3

х = 10 см 1 сторона

10 + 2 = 12 см — 2 сторона

10 + 2 = 12 см — 2 сторона10 + 5 = 15 см — 3 сторона