При якому значенні a рівність 7а+2а=360 буде правильна?


Ответы на вопрос

Отвечает Сердобенцева Лада.
7а+2а=9а
9а=360
360:9=40
ответ: при значенні а=40
Отвечает Сафина Динара.

Ответ:

7а + 2а = 360

7 х 40 + 2 х 40 = 360

По правилам математики, ми спочатку множимо, а потім додаємо. Тоб то:

7 х 40 + 2 х 40 = 280 + 80 = 360

Відповідь: 40