Найменше спільне кратне чисел 260 і 156 ДАМ 40 БАЛЛОВ!!


Ответы на вопрос

Отвечает Молоткова Леруня.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

156 = 2*2*3*13

260=2*2*5*13

Виберемо в розкладанні меншого числа (156) множники, які не увійшли до розкладання

3

Додамо ці множники у розкладання більшого числа

2, 2, 5, 13, 3

Отриманий твір запишемо у відповідь.

НОК (156, 260) = 2*2*5*13*3=780

Отвечает Бескровный Максим.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

26 и 15.6