Пес Сірко наздоганяє кішку Мурку. Сірко біжить зі швидкістю 10 м/с, а Мурка - зі швидкістю 7 м/с.

Зараз між ними 30 м. Яка відстань буде між ними через 4 секунди?​

Ответы на вопрос

Отвечает Зотеев Денис.

Ответ:

10+7+30=47

47-4=43

47-43=4м/с

ответ:4