71. В одному напрямі одночасно з двох пунктів, відстань між яким 64 км, Антон вийшов пішки зі

швидкістю 5 км/год, а Іван виїхав навздогін Антону на велосипеді зі швидкістю 15 км/год. Яка відстань буде між ними через 2 год? Через який час відстань між ними буде 32 км? Через який час Іван наздожене Антона?

Ответы на вопрос

Отвечает Шубанова Елизавета.
1)   5+15=20(км/ч)-скорость сближения
2)   64 - 20*2=24(км) - расстояние между ними через 2 часа
3)   (64-32):20=1,6(ч)-через столько между ними будет 32 км
4)   64:20=3,2(ч)-через столько они встретятся