Двое молодих борсуків живуть у норах на відстані 150 м один від одного. Уранці вони одночасно

вийшли зі своїх жител, щоб зустрітися на галявині для ігор: Яка відстань була між борсуками, коли перший із них пройшов 15 м, а другий пробіг 49 м? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Черняева Арина.

Ответ:

1) 15+49 = 64 (м)- подолали

2) 150-64= 86 (м)

Відповіть: між борсуками буде 86 м

Пошаговое объяснение: удачи :)

Отвечает Касаткин Илья.

150-(15+49)= Вроді так

грай в Блек рашу