За 3 кг капусти і 2 кг моркви заплатили 54 грн. Скільки коштує 1 кг моркви, якщо якщо 1 кг капусти

коштує 12 грн?

Ответы на вопрос

Отвечает Криворучко Ирочка.

Відповідь:

1) 12*3=36 (грн)-вартість капусти

2)54-36=18 (грн)-вартість моркви

3)18:2=9 (грн)-коштує 1 кг моркви

Відповідь: 9 грн коштує 1 кг моркви

Покрокове пояснення:

Отвечает Адамов Иван.

Ответ: 9 грн.

Пошаговое объяснение:

1. 12*3=36 (грн) - коштує 3 кг капусти;

2. 54-36:2=18:2=9 (грн) - коштує 1 кг моркви.

Відповідь -  9 грн коштує 1 кг моркви.