5. Розв'яжи задачу. (2 бали) Для вирощування розсади помідорів посадили 60 насінин, з яких проросло

лише 45. Який відсоток схожості цього насіння?100балів​

Ответы на вопрос

Отвечает Павлова Анастасия.

я составляю пропорцию

60н. - 100%

45н. - х оттуда выходит

х = 45*100/60 = 4500/60

х = 75%