Насіння салату проросло за 28 днів моркви на 8 днів раніше ніж салату а помідорів на 6 днів раніше

ніж моркви. За скільки днів проросло насіння помідорів?

Ответы на вопрос

Отвечает Козлова Катя.
1) 28 - 8 = 20 (д.) проросло насіння моркви
2) 20 - 6 = 14 (д.) проросло насіння помідорів
Відповідь: 14 днів