у магазин завезли 112 кг помідорів. Першого дня продали 3/7 всіх помідоріва другого 5/8 скільки

кілограм скільки кілограм помідорів продали наступного дня

Ответы на вопрос

Отвечает Уфимский Хамза.

Ответ:

1)112•3/7=48(п)-першого дня

2)112-48=64(п)-решта від першого дня

3)64•5/8=40(п)-другого дня