Айырманың мәнін тауып, жауабын аралас сан түрінде жаз. 4,1(3) - 2,0(5) =жауап​


Ответы на вопрос

Отвечает Кудрявцев Владимир.

Пошаговое объяснение:

4,1(3) = 4 (13-1)/90 = 4 12/90 = 4 2/15

2,0(5) = 2 (5-0)/90 = 2 5/90 = 2 1/18

4,1(3) - 2,0(5) = 4 2/15 - 2 1/18 =

4 12/90 - 2 5/90 = 2 7/90 или 2,0(7)