Помогите нужно срочно решить пожалуйста 4. Знайди значення виразів зі змінною. Оберіть правильну

відповідь.(Полное решение с ответом) 24+56 k 6-17, якщо k = 7, то ... a) 65 б) 55B) 57г) 775. Розв'яжи рівняння. Оберіть правильну відповідь. (полное решение с ответом)р • 9 = 91 – 19 a) p=9б) р=7в) р=19г) р=8​

Ответы на вопрос

Отвечает Бабакехян Сона.

4. Правильна відповідь: B) 57. Вираз має вигляд 24 + 56k - 17. При k = 7 вираз набуває значення 24 + 56(7) - 17 = 57.

5. Правильна відповідь: Б) p = 7. Рівняння має вигляд p - 9 = 91 - 19. Віднімання 9 з обох частин рівняння дає p - 9 - 9 = 91 - 19 - 9, що спрощується до p = 7.