. 152. Ширина прямокутного паралелепіпеда дорівнюе 4 см, ви- сота на 2 см більша за ширину, а

довжина в 3 рази більша за висоту. Знайдіть об'єм СРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Аджигитов Даня.

Ответ:

432 см³

Пошаговое объяснение:

Ширина (в) = 4 см

Высота (с) = 4 + 2 = 6 см

Длина (а) = 6 * 3 = 18 см

V = a * в * с

V = 18 * 4 * 6 = 432 см³

Отвечает Боярчук Алина.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

4+2=6см висота

6*3=18см довжина

V=4*6*18=432 см³ Об'єм