За 0,5 л олії заплатили 30,4 грн. Скільки потрібно заплати- ти за 1,25 л олії? Скільки олії можна

купити на 91,2 грн?

Ответы на вопрос

Отвечает Анисимова Алина.

Ответ:

76. 1,5л

Пошаговое объяснение:

30,4+30,4+15,2=76

30,4(0,5)+30,4(0,5)+30,4(0,5)=91,2(1,5л)