7. Балалар демалыс орнынан 10 автобуспен кайтты. Әр автобуста 15 кыз және 23 ұл бар. Демалыс

орнынан барлығы неше бала үйлері- не оралды?​

Ответы на вопрос

Отвечает Лукашик Світлана.

Ответ:

280

Пошаговое объяснение:

15+23=28(бір автобустың ішіндегі адамдар)

28×10=280(10 автобустағы адамдар саны)