X÷1 1/2=5 3/5 рівняння


Ответы на вопрос

Отвечает Калашников Андрей.

Ответ:

Я сподіваюся, що правильно!

Пошаговое объяснение:

1)х:1 1/2= 5 3/5

2)1/2х= 28/5

(множимо обидві частини на дві)

х= 56/5 ( Або х=11 1/5)