допоможіть будь ласка рішити задачу. за три дні автомобіль проїхав 960км першого дня він проїхав

300км а другого на 20км менше. скільки кілометрів проїхав автомобіль третього дня​

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Дарья.

Ответ:380 км

Пошаговое объяснение:

1д-300км

2д-на 20 км менше ніж 1 дня

3д-?

300-20=280(км) 2день

300+280=580(км)1 і 2 день

960-580=380км 3 день

перевіряємо

300+280+380=960км

Відповідь:380 км проїхав за 3 день