За три дні автомобіль проїхав а км.Першого дня він проїхав 300км,а другого- на 20 км менше. Скільки

кілометрів проїхав автомобіль третього дня? якщо а = 960

Ответы на вопрос

Отвечает Balan Sergei.
А-300-(300-20)=а-580
960-580=380 км