180/117=100/х Сколько ровно х


Ответы на вопрос

Отвечает Башкиров Лёша.

Ответ: x ровно 65

Пошаговое объяснение:

Ми беремо складаємо пропорцію. Тоисть крайні члени перемножуємо повинно дорівнювати добутку помножиних середніх членів. Дії: Ми 117*100=11700 А тепер 11700/180=65 х=65, 180/117=100/65